IX Ogólnopolski Festiwal Sztuki Małego Dziecka

Letnia Akademia Sztuki Małego Dziecka

Kolonie letnie -Letnia Akademia Sztuki Małego Dziecka to miejsce czerpiące, z wieloletniej tradycji spotkań ze sztuką na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Małego Dziecka, którego każda edycja to projekt o innych temacie przewodnim. Jest to miejsce, w którym młodzi twórcy poznają piękno otaczającej przyrody i odkrywają jej tajemnice, miejsce, w którym wsłuchani w jej  mądrość w harmonii ze sobą tworzą swoje własne dzieła.

Uczestnicy koloni to tylko 30 osobowa grupa laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Małego Dziecka czyli dzieci w wieku od 6 do 10 lat

Termin   20.07–02.08.2009r Miejsce - Harcerska Baza Karkonoska w Przesiece

Baza zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości wypoczynkowej w gminie Podgórzyn u Podgórza Karkonoszy.  Całoroczna baza znajduje się w budynku dostosowanym do potrzeb organizacji kolonii  50 miejsc w 2,4,6,8 osobowych pokojach dobrze wyposażonych z bardzo dobrym zapleczem sanitarnym i programowym.

• Warsztaty twórcze, muzyczne i plastyczne.
  • Zabawa w teatr, poznawanie jego tajników, prace przy tworzeniu przedstawienia.
  • Praca nad analizą tekstu literackiego, słowem, gestem, ruchem, nad kontaktem z partnerami, nad umiejętnością pracy w zespole.
  • Zajęcia sportowe i wędrówki górskimi szlakami
  • wycieczka zagraniczna, wycieczki autokarowe po Kotlinie Jeleniogórskiej. Piesze wędrówki na zamek Chojnik i do kapliczki Św. Anny.
Prowadzenie:

Aldona Malinowska   metodyk, dyplomowany nauczyciel muzyki, wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi ; Waldemar Presia  aktor Teatru Arlekin w Łodzi, prowadzi warsztaty z dziećmi laureat medalu Serce Dziecka; Lidia frydzińska artysta plastyk, nauczyciel, prowadzi warsztaty twórcze dla dzieci i młodzieży,

Agnieszka Kucharska harcmistrz, kierownik kolonii, nauczyciel dyplomowany, współautor Festiwalu Sztuki Małego Dziecka, dyrektor przedszkola, instruktor Hufca ZHP Łódź-Śródmieście

Zapisy i kontakt:

Karty pobierać można w KH ZHP Łódź Śródmieście  ul Stefanowskiego 19 w poniedziałki  od 1600 do 1800
 tel. (042) 636 22 86
Przy zapisie konieczna jest wpłata minimum 50 zł.  Decyduje kolejność zgłoszeń .
Szczegółowe informacje tel. 0-608 431 080 lub pod adresem adap.kuchar@wp.pl

CENA:  Dla laureatów FSMD 800, 00 zł  , pozostałe dzieci 900,- (można wpłacać w ratach.  Przy wpłacie całości do końca kwietnia zniżka 60 zł. W przypadku gdy dziecko zostaje przywiezione i odebrane z kolonii własnym transportem zniżka 60 zł.
Wpłaty za kolonie dokonujemy na konto bankowe GetinBank ul. Piotrkowska 166/168
nr.: 82 1560 0013 2367 0750 5225 0001
W tytule przelewu należy wpisać: Wpłata za (imię i nazwisko dziecka), imię i nazwisko rodzica, adres z kodem, NIP, obóz (nazwa obozu) lub inne dane potrzebne do faktury